Добре дошли,
Вие се намирате в Изгубеният Град
... Не се знае по чия воля .. ваша или на съдбата , но градът иска да се регистрирате и да се впуснете в приключения заедно с другите жители .
Приятно Прекарване
Добре дошли,
Вие се намирате в Изгубеният Град
... Не се знае по чия воля .. ваша или на съдбата , но градът иска да се регистрирате и да се впуснете в приключения заедно с другите жители .
Приятно Прекарване
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Необикновен град пълен с мистериозни жители.Всеки с различни способности.Всеки със свойте тайни.
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Стаята на Адриана Линдси

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
@Джеймс Франко
Admin



Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси - Page 2 EmptyСря 07 Сеп 2011, 01:26

Тя се усмихна дяволито ..след което ми помогна да си сваля дънките .. Тя ги хвърли на земята.. и после всякаш забеляза че съм възбуден . Приближи се до него и го целуна през боксерките .. С едната ръка го държеше здраво а другата я прокарваше по тялото ми .. Това ме влудяваше.
Усетих как ми бръкна в боксерките и го хвана здраво . Дръпна ги леко надолу след което ми се усмихна .. И бързо го пое целият в устата си ..погледна ме .. Господи .. всичко това е уникално .. Изстенах "Господи" ... Тя продължи да си играе с кура ми .. като палаво ме поглеждаше.. Прехапах устните си .. и се наведох да я целуна ...
-Искам те - казах аз .... Като изпадах в екстаз от всичко което правеше ...
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin



Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси - Page 2 EmptyСря 07 Сеп 2011, 01:37

Той стенеше от удоволствие.Бях горда със себе си:
-Искам те -каза той и се надигна да ме целуне.Отвърнах на целувката му.Покатерих се нагоре по него и застанах върху членът му.Притиснах се към него и почнах да свалям блузата си.
-Вземи ме тогава-казах и хвърлих блузата си на земята.Оставих ръцете му да ме съблекат и да правят с тялото ми каквото пожелаят...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin



Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси - Page 2 EmptyСря 07 Сеп 2011, 01:41

Тя се покатери по мен .. и застана върху кура ми .. Притисна се към него .
Свали си блузата и каза:
-Вземи ме тогава .
Хвърли я и ме остави да я до съблека .. Приближих се и започнах да я целувам ..
Разкопчах и сутиена и си спуснах ръцете надолу ... Свалих и панталона заедно с прашките и .. Прехапах устни когато я видях гола ... Нежно прокарах ръцете си по циците и .. като премахнах сутиена и ... Леко ги стиснах .. и приближих устните си към тях .. нежно ги целунах и запрокарах езика си по зърната на едната и после на другата .. Преместих си ръцете на задника и леко започнах да го мачкам .. целувах я по гърдите и нежно ги хапех ..
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin



Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси - Page 2 EmptyЧет 08 Сеп 2011, 14:41

Той се приближи до мен и почна да ме съблича.Свали дънките ми заедно с прашките,после ме освободи от сутиена и прехапа устни като ме видя гола.Той прокара ръце по гърдите ми като леко ги стискаше.Наведе се и почна да прокарва език около зърната ми.Хапеше ги с което ме влудяваше.Вплетох пръсти в косата му и леко го дръпнах.Почнах да дишам тежко и да се извивам под ласките му.
-Ммм-измърках и го придърпах към себе си да го целуна...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin



Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси - Page 2 EmptyЧет 08 Сеп 2011, 15:06

Тя ме хвана за главата и ме дръпна назад .. Чух я как измърка и се усмихнах дяволито ..
Дръпнах си дънките надолу .. заедно с боксерките .. и я погледнах в очите докато се опитвах да го вкарам в нея . Но тя го хвана и започна да си играе с него .. Вкара в нея само главичката и започна леко да се движи нагоре и надолу . Прехапах устни и изтненах от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси - Page 2 EmptyЧет 08 Сеп 2011, 15:09

Той си смъкна дънките и боксерките и му се усмихнах.Гледаше ме в очите докато се опитваше да го вкара.Усмихнах се отново и леко го поех в ръка.Вкарах главичката и се задвижих бавно около нея.ТОй изстена от удоволствие и се почувствах гоорда със себе си.Погледнах го и се наведох да го целуна.Поех го бавно целият и после отново само главичката....
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси - Page 2 EmptyЧет 08 Сеп 2011, 15:33

Тя се наведе към мен и ме целуна нежно .. После го пое целият и изпитах божествено удоволстие .. но тя го изкара и отново се заигра с главичката. Прехапах си устните и се опитах да го вкарам целият отново .. Но тя не ми позволи .. Целуна ме и каза - Недей да бързаш !
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси - Page 2 EmptyЧет 08 Сеп 2011, 15:43

Той прехапа устни и се опита да го вкара целият.Вдигнах се бързо от него и казах:
- Недей да бързаш !-усмихнах се и сложих ръцете си на гърдите му.Отново го поех в себе си бавно и започнах да се движа.Измърках отново и се наведох над него.Чудех се,кога няма вече да издържа и ще поеме нещата в свой ръце...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси - Page 2 EmptyПет 09 Сеп 2011, 02:05

Тя започна отново да го поема бавно в себе си.. Имах чувството че ме дразни .. Но не след дълго я хванах през талията и го вкарах целият в нея .. Започнах супер бързо да се движа... Стенех от удоволствие .. Прехапах устни но не спирах с движенията .. леко я прегърнах за да мога по-лесно да се движа.. Прекарах устните си по гърдите и .. и зърната ... Леко ги захапах ...
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
Sponsored content





Стаята на Адриана Линдси - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Адриана Линдси
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята та Стив
» Къщата На Адриана И Франко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Градът! :: Общежитията ... :: Женска Част-
Идете на: