Добре дошли,
Вие се намирате в Изгубеният Град
... Не се знае по чия воля .. ваша или на съдбата , но градът иска да се регистрирате и да се впуснете в приключения заедно с другите жители .
Приятно Прекарване
Добре дошли,
Вие се намирате в Изгубеният Град
... Не се знае по чия воля .. ваша или на съдбата , но градът иска да се регистрирате и да се впуснете в приключения заедно с другите жители .
Приятно Прекарване
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Необикновен град пълен с мистериозни жители.Всеки с различни способности.Всеки със свойте тайни.
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Стаята на Адриана Линдси

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyНед 10 Апр 2011, 02:17

Стаята на Адриана Линдси 9401036527116878561251148208jl9ZI6JrcmdMcW8ghGIX

Стаята на Адриана Линдси Seaside_1

Стаята на Адриана Линдси Dnevna-3-copy1

Стаята на Адриана Линдси Mvk-contemporary-kitchen-582x392


Последната промяна е направена от Адриана Линдси на Сря 03 Авг 2011, 15:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 03:28

-Охх не пак-казах секунда преди да падна.За кой пореден път днес.Станах от земята и прехапах устни.Поне нямах нови синини.Отидох до гардероба си и го отворих...огледах се с надеждата да се появи някоя дреха.След 10 минути надежди,просто хванах една нощница(зелена с дантела :* ) и я облякох,седнах на леглото и си пуснах телевизора...ахх супер "Секс игри"3-та част....
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 03:32

Доста време седях пред вратата на стаята.. В която се намираше Адриана , чудейки се какво да направя след като почукам на вратата... Какво да измисля .. за оправдание за да я видя.. имах нуждата да я видя.. тя бе прекрасна . Най-накрая .. се осмелих да почукам .. почуках 3пъти на вратата и зачаках някой да отвори .. обзе ме паника .. ами ако бях объркал стаята ами ако няма никой .. ами ако... бях в голяма паника изпаднал .. ама седях пред вратата и чаках .. някой да отвори.
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 03:36

На вратата се почука и с досада се изправих за да отворя:
-Секунда!!!-извиках аз отивайки към вратата.Отворих и видях Джеймс на вратата,усмихнах се и казах:
-Здравей!Какво правиш тук?-попитах и се мръднах от вратата за да влезе....
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 03:42

Все още седях пред вратата и чух женски глас да вика "Секунда".
Това бе нейният прекрасен глас който като го чуех и потръпвах ..
След което отвори вратата и видях нея .. Прекрасното момиче в което се бях влюбил .. Беше облякла .. Къса зелена нощница ..с дантелка ... За миг се стъписах пред нейната хубост но тя каза:
-Здравей!Какво правиш тук? - като се помръдна леко в страни сякаш ме канише да влезна ..
Огледах се все още в шок .. от нейната хубост . но бързо за пазих хладнокръвие и отвърнах
-Дойдох да те видя .. и да видя дали си добре ... или ако имаш нужда от помощ знай че съм насреща ... а ти изглеждаш .. WOW - .. всичко това го казах без да си поемам дъх .. А погледът ми бе замръзнал пред нейните прекрасни очи ...
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 03:47

Сякаш бе стъписан,но явно бързо се усети усмихнах се и той започна да говори:
-Дойдох да те видя .. и да видя дали си добре ... или ако имаш нужда от помощ знай че съм насреща ... а ти изглеждаш .. WOW - каза всичко тожа на един дъх и аз се засмях и се надигнах да го целуна.
-Ммм,благодаря ти съкровище,но нямам нужда от нищо,освен да си при мен...а теб те няма-казах това и издадох долната си устна напред присвивайки очи,поклатих глава и се засмях отново.Хванах ръката му и го задърпах към стаята...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 03:52

Тя се засмя .. после ме целуна като се бе надигнала леко и каза :
-Ммм,благодаря ти съкровище,но нямам нужда от нищо,освен да си при мен...а теб те няма - след което ме хвана за ръката и ме затегли в стаята .. Влезнах вътре .. като се наслаждавах на приятната атмосферата на стаята .. Беше Уникално .. но не по уникално от собственичката .. Настигнах я .. И прекарах .. ръка по кръста и .. като я спрях .. и завъртях към себе си притискайки я към мен .. целунах я .. и нежно и прошепнах
-Обичам те - след което се наведох и отново я целунах ...
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 04:01

-Обичам те-прошепна той и ме целуна,дръпнах се леко и го погледнах в очите:
-Обичам те повече от живота си,нямаш си и на представа,колко много те обичам.!!!-целунах го...не исках да ме опровергае и затова почнах да го дърпам към леглото.
-Хайде да гледаме филм-целунах го по врата и леко засмуках...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 04:09

Тя ме погледна в очите след целувката и ми отговори:
-Обичам те повече от живота си,нямаш си и на представа,колко много те обичам.!!! - целуна ме и започна да ме дърпа към леглото .. но преди това ме целуна по врата и засмука силно ... но в бързината тя успя да допълни - Хайде да гледаме филм .
-Еми добре .. - отговорих и .. и скочих на леглото ..като погледнах телевизора и после тавана . Започнах да си чертая с пръст във въздуха и казах .. нежно отправяйки думите си към моята любима
-Само теб,само теб желая на света,само с теб искам да живея и умра! - Обърнах се към нея .. и се усмихнах .. Протегнах ръце всякаш исках прегрътка .. и зачаках тя да дойда и да се намести между мойте ръце .
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 04:18

-Еми добре.-каза и се метна на леглото загледа тавана и почна да чертае с пръст във въздуха :
-Само теб,само теб желая на света,само с теб искам да живея и умра! -докато шепнеше любовни думи аз пристъпвах към леглото той разпери ръце,сякаш чакащ прегръдка засилих се към него и се сгуших между ръцете му,целунах го и почнах да мъркам от удоволствие!!!
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 04:21

Тя скочи в моята прегрътка и ме целуна .. след което започна да мърка. Беше Толкова сладка .. като малко сладко коте което иска да го галиш . Аз я целунах по главата .. след което я попитах какво ще гледаме като я увивах с ръцете си и нежно ги прокарвах по цялото и тяло ..
Зачаках да видя какво ще реши да гледаме ..
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 04:24

Той ме попита какво ще гледаме и аз се надигнах,ръцете му шареха по тялото ми.
-Хммм не знам..аз ще гледам теб ти си потърси нещо-измърках в ухото му и го целунах...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 04:28

-Хммм не знам..аз ще гледам теб ти си потърси нещо- отговори тя като ми измърка в ухото след което ме целуна .. Не бе честна .. Обикновено това аз го правих .. и аз и се радвах как тя гледа филм .. и се наслаждавах..
-Не е честно .. това исках аз да го правя . Да ти се наслаждавам - казах аз в протест .. погледах нейните краси очи .. в който можех да се изгубя .. и леко допълних - Ти имаш прекрасни Очи ..
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 03 Авг 2011, 14:47

Той се намуси леко и аз се засмях:
-Не е честно .. това исках аз да го правя . Да ти се наслаждавам.Ти имаш прекрасни Очи .. -каза това и аз нарочно се ококорих изплезих се по детински и взех дистанционото и седнах почнах да пропускам по каналите търсейки си нещо за гледане.
-Охх няма нищо-поклатих глава и спрях телевизора-Ииии какво ще правим сега?!?-попитах и се запромъквах към него...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyЧет 04 Авг 2011, 02:57

Oхх Тя бе толкова сладка като ми се ококори и изплези след моят коментар след което скочи на леглото и взе дистанционото. Започна бясно да препуска каналите докато не каза:
-Охх няма нищо - изключи телевизора и ме погледна , преждевременно допълни -Ииии какво ще правим сега?!?
Беше уникална .. както ме гледаше с прекрасните си очи .. направо се разтапях ..
Нежно допълних в отговор :
-Каквото кажеш принцесо- целунах я и допълних - аз съм твой за винаги ..
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyПон 05 Сеп 2011, 03:03

-Каквото кажеш принцесо аз съм твой за винаги ..-усмихнах се и се притиснах към него.

-Обичам те съкровище-казах и го целунах.Легнах до него и се загледахв тавана:-Хмм не ме устройва да седим така искам нещо друго.Изправих се и седнах върху негоо.ПОчнах да го целувам и леко да го хапя.Спусках се надолу по тялото му и обратно нагоре...и отново и отново...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 07 Сеп 2011, 00:59

-Обичам те съкровище- каза тя след което ме целуна и погледна тавана.Тя допълни -Хмм не ме устройва да седим така искам нещо друго.
Надигна се и седна върху мен ... Прехапах леко устни .. Тя започна да ме целува и да се движи по тялото ми. Усещах как леко ме хапе и целува ..
Прехапах по силно устните си .. Надигнах се и я целунах .. Прокарах езика си между устните и и започнах да си играя с нейният ..
Дръпнах се леко назад и я попитах - Там какво искаш да правим сега -
прехапах устните си и я целунах по врата и прокарах езика си по ухото и .
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 07 Сеп 2011, 01:04

Той се надигна и ме целуна.Езикът му се зайгра с моят.Изстенах и преплетох пръсти в косата му.Той се дръпна и каза:
- Там какво искаш да правим сега - Усмихнах се и го бутнах отново на леглото.
-Искам,искам...Искам да седна върху теб,но искам ти да си гол.Искам да го поема целият в себе си.Да се движа бавно нагоре,надолу.Искам да те побъркам-казах и се наведох към него-Искам да те побъркам,да изпиташ дяволско желание-прошепнах в ухото му и измърках.
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 07 Сеп 2011, 01:11

Тя ме бутна леглото и каза:
-Искам,искам...Искам да седна върху теб,но искам ти да си гол.Искам да го поема целият в себе си.Да се движа бавно нагоре,надолу.Искам да те побъркам. - Тези думи ме възбудиха , но тя също прошепна в ухото ми - Искам да те побъркам,да изпиташ дяволско желание.
Прехапах устните си .. И напълно се съгласих с всичко тогава отговорих
-Добре .. Побъркай ме .. - започнах да си разкопчавам Дънките ...и си свалих колана ..
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 07 Сеп 2011, 01:18

Той хапеше устни и каза:
-Добре .. Побъркай ме .. -започна да разкопчава дънките си.Свали си колана и аз се усмихнах дяволито.Почнах да прокарвам нокти по гърдите му и да се спусккам надолу.Прехапах устни и го погледнах палаво.Свалих му дънките и ги хвърлих на земята.Отново го погледнах и се наведох.Видях,че е възбуден.Приближих се към курът му и го целунах през тъканта на черните му боксерки.Продължих да си играя така,като леко го затоплях с дъха си.С едната си ръка леко го стиснах,а другата бавно прокарваше нокти по плътта му.Плъзнах я под боксерките му и го обхванах много здраво.Усмихнах му се и го поех бързо в устата си.Лапнах го целият,след което го погледнах.Продължих да си играя с членът му и в същото време да го поглеждам палаво...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 07 Сеп 2011, 01:26

Тя се усмихна дяволито ..след което ми помогна да си сваля дънките .. Тя ги хвърли на земята.. и после всякаш забеляза че съм възбуден . Приближи се до него и го целуна през боксерките .. С едната ръка го държеше здраво а другата я прокарваше по тялото ми .. Това ме влудяваше.
Усетих как ми бръкна в боксерките и го хвана здраво . Дръпна ги леко надолу след което ми се усмихна .. И бързо го пое целият в устата си ..погледна ме .. Господи .. всичко това е уникално .. Изстенах "Господи" ... Тя продължи да си играе с кура ми .. като палаво ме поглеждаше.. Прехапах устните си .. и се наведох да я целуна ...
-Искам те - казах аз .... Като изпадах в екстаз от всичко което правеше ...
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 07 Сеп 2011, 01:37

Той стенеше от удоволствие.Бях горда със себе си:
-Искам те -каза той и се надигна да ме целуне.Отвърнах на целувката му.Покатерих се нагоре по него и застанах върху членът му.Притиснах се към него и почнах да свалям блузата си.
-Вземи ме тогава-казах и хвърлих блузата си на земята.Оставих ръцете му да ме съблекат и да правят с тялото ми каквото пожелаят...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyСря 07 Сеп 2011, 01:41

Тя се покатери по мен .. и застана върху кура ми .. Притисна се към него .
Свали си блузата и каза:
-Вземи ме тогава .
Хвърли я и ме остави да я до съблека .. Приближих се и започнах да я целувам ..
Разкопчах и сутиена и си спуснах ръцете надолу ... Свалих и панталона заедно с прашките и .. Прехапах устни когато я видях гола ... Нежно прокарах ръцете си по циците и .. като премахнах сутиена и ... Леко ги стиснах .. и приближих устните си към тях .. нежно ги целунах и запрокарах езика си по зърната на едната и после на другата .. Преместих си ръцете на задника и леко започнах да го мачкам .. целувах я по гърдите и нежно ги хапех ..
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 31
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyЧет 08 Сеп 2011, 14:41

Той се приближи до мен и почна да ме съблича.Свали дънките ми заедно с прашките,после ме освободи от сутиена и прехапа устни като ме видя гола.Той прокара ръце по гърдите ми като леко ги стискаше.Наведе се и почна да прокарва език около зърната ми.Хапеше ги с което ме влудяваше.Вплетох пръсти в косата му и леко го дръпнах.Почнах да дишам тежко и да се извивам под ласките му.
-Ммм-измърках и го придърпах към себе си да го целуна...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси EmptyЧет 08 Сеп 2011, 15:06

Тя ме хвана за главата и ме дръпна назад .. Чух я как измърка и се усмихнах дяволито ..
Дръпнах си дънките надолу .. заедно с боксерките .. и я погледнах в очите докато се опитвах да го вкарам в нея . Но тя го хвана и започна да си играе с него .. Вкара в нея само главичката и започна леко да се движи нагоре и надолу . Прехапах устни и изтненах от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
Sponsored content





Стаята на Адриана Линдси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Адриана Линдси   Стаята на Адриана Линдси Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Адриана Линдси
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Стаята та Стив
» Къщата На Адриана И Франко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Градът! :: Общежитията ... :: Женска Част-
Идете на: