Добре дошли,
Вие се намирате в Изгубеният Град
... Не се знае по чия воля .. ваша или на съдбата , но градът иска да се регистрирате и да се впуснете в приключения заедно с другите жители .
Приятно Прекарване
Добре дошли,
Вие се намирате в Изгубеният Град
... Не се знае по чия воля .. ваша или на съдбата , но градът иска да се регистрирате и да се впуснете в приключения заедно с другите жители .
Приятно Прекарване
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Необикновен град пълен с мистериозни жители.Всеки с различни способности.Всеки със свойте тайни.
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Имението на Изабел

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Изабел

Изабел


Брой мнения : 14
Join date : 06.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на Изабел   Имението на Изабел EmptyСъб 10 Сеп 2011, 01:05

Имението
Имението на Изабел 1194098I

Имението на Изабел Cp_1

Имението на Изабел Big+ol+house

Градината

Имението на Изабел I007256

Имението на Изабел Thumb_fontan_morska

Имението на Изабел More_3

Етаж 1

Големият хол:

Имението на Изабел Hyde-park-great-apartment-living-room-design

Малкия хол:

Имението на Изабел B6pngi

Кухнята:

Имението на Изабел Big1132

Библиотеката:
Имението на Изабел Home-library

Банята:

Имението на Изабел Camera02

Етаж 2

Стаята и банята на Изабел :

Имението на Изабел C6152p

Имението на Изабел Genuine-style-bathroom

Стаята на Дани :

Имението на Изабел 1413175329_c3f1542b0e

Спални и бани за гости:

Имението на Изабел 2152_big

Имението на Изабел 73-495x309

Имението на Изабел Bedroom-ideas-hulsta-2

Имението на Изабел 2510421405_191481a8d4

Басейни

Открит:

Имението на Изабел 243_big

Закрит:

Имението на Изабел Foreign_592_pic_28583_big
Върнете се в началото Go down
Изабел

Изабел


Брой мнения : 14
Join date : 06.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел EmptyСъб 10 Сеп 2011, 02:31

Стигнахме къщата.Пуснха кучетата от каишките още щот влезнахме през портата.Те почнаха да тичат наоколо.Също пусках и Дани.Той се затича към къщата.Еее май всички бяха щасливи,а само аз бях притеснена.Отключих вратата на имението и с Дани влезнахме вътре.Дадох на всички животни храна и на Дани направих зандвич.Той се качи в стаята си да гледа телевизия.Еее останах сама....с него.
- Добре..може вече да...станеш...нормален.До колкото е възможно... - казах и се завъртях оглеждайки нищото.Бог знаеше къде е.
Върнете се в началото Go down
Нейт Нортфилд

Нейт Нортфилд


Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2011
Местожителство : Навсякъде

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел EmptyСъб 10 Сеп 2011, 17:31

Останаха сами,а момичето беше все още напрегнато.Натаниел обикаляше около нея и непрекъснато.
- Добре..може вече да...станеш...нормален.До колкото е възможно...-каза тя и демонът се материализира на сантиметри от нея.
Натаниел стоеше и я гледаше без да откъсва очи от нея,определено можеше да стане досадно,но много не му пукаше.
-Красива си...-каза той и допря длан към бузата й като нежно я докосваше.
Върнете се в началото Go down
Изабел

Изабел


Брой мнения : 14
Join date : 06.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел EmptyСъб 10 Сеп 2011, 20:10

Той се матеарелизира пред мен.
- Красива си.. - изрече и допря длан до бузата ми.Отдръпнах се.Признавам,че ми харесваше как ме докосва и ,че исках и повече,но...как..защо...толкова време и най-сетне да се появи...в тяло...
- Какво си ти? - настоях да зная и направих крачка назад.Не,че имаше на къде да бягам.Може да бях безсмъртна,но не бях вампир..нямах хипер сила и подобни,а огъня...не ми се искаше да си подпаля къщата.Да си призная..не владеех дадената ми стихия доста добре.Сестра ми уж се опита да ме обучи..и нищо.
- И още по-важно..кой си?Дори името ти не знам,а...ъм...правим неща..на ум.. - добре де..от последното нямаше нужда,но...някои неща си излизат от устата ми.Сами...ох.Повдигнах вежда и скръстих ръце пред гърдите си.Исках отговори!

П.п:Любов..;х глупости,глупости хД
Върнете се в началото Go down
Нейт Нортфилд

Нейт Нортфилд


Брой мнения : 13
Join date : 07.09.2011
Местожителство : Навсякъде

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел EmptyСъб 10 Сеп 2011, 21:44

- Какво си ти?-тя настояваше да разбере всичко.Отдръпна се крачка назад и продължаваше да стои.Какво я интересуваше същността на Натаниел,важното беше че е тук.Макар и не винаги тялом,но...Все пак той рискуваше доста с появата си,но...
- И още по-важно..кой си?Дори името ти не знам,а...ъм...правим неща..на ум..-на скръсти ръце и повдигна вежда.Ммм,да,изглеждаше доста секси така.
Натаниел не искаше да й казва какво е,щеше да я забърка в големи каши.Просто искаха да си стоят така.
-Натаниел...-промълви той и нищо друго.Само я накара да си представи част от миналото му т.е. как от ангел се превръща в...демон.И веднага премахна образите от главата й.Дано беше доволна,защото вече не се знаеше какво ще стане.

п.п.Любов...боза от сякъде ;х
Върнете се в началото Go down
Изабел

Изабел


Брой мнения : 14
Join date : 06.09.2011

Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел EmptyСъб 10 Сеп 2011, 22:04

Натаниел значи.Интереснно.Някакви картини се появиха в главата ми,но бяха объркани и за катко.Погледнах го учудено.Той стоеше и ме наблюдаваше.Защо ли се беше...показал в нещо различно от черни нишки..видение ..сън?Пристъпих напред без да мисля,но се спрях малко преди да се блъсна в него.Е нямаше да се блъсна...щях да спра,но тогава щяхме да сме доста близко и...
- Красив си... - признах му като се загледах в очите му.Направих още една крачка към него и вдигнха ръка.Погалих го по лицето.Кожата му беше доста...мека.Надигнха се и го целунах.Обвих ръце около вратът му и задълбочих целувката.Езикът ми си играеше с неговият."Искам още..." - помислих си.Не знаех какво ще е бъдещето на тази целувка..дали ще ме избута или ще ме хване и ще ме понесе към дивана..и ще направим нещо...извън сънищата...не знам.

П.п:И мойто..хД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Изабел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Изабел   Имението на Изабел Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Изабел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението в края на града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Градът! :: Общежитията ... :: Смесени Апартаменти-
Идете на: