Добре дошли,
Вие се намирате в Изгубеният Град
... Не се знае по чия воля .. ваша или на съдбата , но градът иска да се регистрирате и да се впуснете в приключения заедно с другите жители .
Приятно Прекарване
Добре дошли,
Вие се намирате в Изгубеният Град
... Не се знае по чия воля .. ваша или на съдбата , но градът иска да се регистрирате и да се впуснете в приключения заедно с другите жители .
Приятно Прекарване
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Необикновен град пълен с мистериозни жители.Всеки с различни способности.Всеки със свойте тайни.
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата На Адриана И Франко

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 30
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyЧет 08 Сеп 2011, 03:21

Къщата На Адриана И Франко  18597-ImageUpload-scale-578-0-1213785180
Върнете се в началото Go down
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 30
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyСъб 10 Сеп 2011, 02:44

Както бяхме преплели тела с Франко реших да ни телепортирам в къщата ни на плажа.Затворих очи и се озовахме там.Бяхме отново на легло,но по-голямо от моето.Усмихнах му се и казах:
-Ееее тук няма никой...и е много приятно-прегърнах го и и леко го целунах.Можехме да продължим любовната си игра тук или по точно нашето ЮюююХУууу...


П.С. Къщата На Адриана И Франко  3681609067
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyСъб 10 Сеп 2011, 02:51

Докато бяхме преплели свойте тела .. Аз и Адриана .. Миг по късно се озовахме на Къщата ни на плажа.. С прекрасната гледка и мирисът на солена вода .. Усмихнах се но това нямаше как да ме накара да спра с това което правя.
Тук леглото беше много по-голямо от нейната стая . Тя ме погледна и каза
--Ееее тук няма никой...и е много приятно !
Усмихнах се и се съгласих с кимане .. Прехапах устните си.. и казах
- Ти си уникална ! .. И само ти можеш да се сетиш за такова нещо ..
Огледах се .. и видях че наистина няма абсолютно никой .. можех ме да си продължим с любовната игра
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 30
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyСъб 10 Сеп 2011, 02:56

Той прехапа устни и усетих,че неволно тялото му продължава движенията си:
- Ти си уникална ! .. И само ти можеш да се сетиш за такова нещо .. -усмихнах му се и прошепнах:
-Оо Франко-погледнах го и извих глава назад.Исках да го оставя да свърши,а после и аз.Захапах го леко за рамото и му се усмихнах!-Хайде да продължим.Искаш ли?


Последната промяна е направена от @Адриана Линдси на Съб 10 Сеп 2011, 03:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyСъб 10 Сеп 2011, 03:03

-Оо Франко- погледна ме и започна да си извива главата .. Прехапах си устните .. тя допълни - Хайде да продължим.Искаш ли?
В знак на отговор на съгласие започнах да се движа.. Толкова много бях възбуден че незнаех колко ще издържа.. Започнах несъзнателно на стена нейното име ... Движех се бързо .. И грубо ...Бях я прегърнал през кръста .. и прокарвах езика си по зърната и .. Бе уникално чувството когато го вкарвах в нея .. Цялата тази топлина и влага .. Не можех да го опиша колко е хубаво
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 30
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyСъб 10 Сеп 2011, 03:09

В знак на съгласие,той започна да се движи грубо и бързо.Бе преплел ръцете си зад кръста ми и се движеше вътре в мен.Чух го как стене името ми и това ме подлуди.Оргазмът ми презглава се приближаваше към мен.Впих пръсти в чаршафите и отметнах косата си назад.Бях влажна и тялото ми излъчваше горещина.Прехапах устни и извиках името му в мига в който свърших:
-Франко Обичам те!-ТЯлото ми се отдаде на последните му движения готово да приеме еякулацията му вътре в себе си...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyСъб 10 Сеп 2011, 03:16

Тя отметна косата си назад и прехапа устните си ... бях толкова близко .. последни движения и свършвах . Чух я как изстена името ми :
-Франко Обичам те! - Това ме подлуди ..
Усетих оргазмът и .. Приливната вълна от влага и топлина заля всякаш цялото ми тяло.. Но не след дълго и аз свърших .. Притиснах се към нея .. И я изпълних цялата .. Стиснах я и изстенах :
- И аз те Обичам Вики
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 30
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyНед 11 Сеп 2011, 02:50

Той се притисна към мен и ме стисна.Тялото ми трепна.Чух го как казва:
- И аз те Обичам Ади-усмихнах се и легнах до него.Погледнах го,а после погледнах прорзореца.НАвън бе нощ,а времето бе топло.Вече гола невиждаща смисъл да си слагам бански и тръгнах към водата:
-Идвааш ли-попитах го и кимнах с глава към морето ..
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyНед 11 Сеп 2011, 02:59

Тя ме погледна след което погледна през прозореца.. И аз и проследих погледа навън бе нощ.. Тя стана и се обърна към мен
- Идваш ли?
Поклати глава към морето .. след което скочи чисто гола във водата
Усмихнах се и станах бързо и скочих след нея ... Във водата .
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 30
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyНед 11 Сеп 2011, 03:13

Скочих във водата и той след мен.Водата бе приятна.Заплувах навътре във водата.След известно време спрях,но не усетих дъно.Паникьосах се и погледнах към Франко,знаех,че не може да плува и знаех,че ако забележи паниката ми ще направи някоя глупост.Поех си дъх и отново се опитах да докосна дъно.Не можех.Зениците ми се разшириха.Очите ми станаха черни и ръцете ми трепнаха.Погледнах го и се опитах да заплувам към него...
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyНед 11 Сеп 2011, 03:23

Тя заплува навътре ... А аз тръгнах след нея .. Но видях че при нея нещо не е наред .. правише странни движения .. Обърна се към мен и всякаш се опита да заплува .. но неможеше .. Паникьосах се .. не бях най-добрият плувец.. но трябваше да и помогна .. Запътих се към нея .. с мисълта само недей да си потапяш главата и всичко ще е добре.. Стигнах до нея .. и я хванах .. Малко паникьосан я попитах - Добре ли си ?
Движих краката си и си мислих ... само да се държа отпуснато и всичко ще е "Ок"
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 30
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyНед 11 Сеп 2011, 03:36

И ето той заплува към мен.Ядосах се и ми стана топло.Той стигна до мен и ме попита:
-Добре ли си?-усмихнах се и казах през зъби:
-Не трябваше да идваш.-без да искам се потопих и почнах да се давя със водата.Изскочих отново и си поех дъх.Тялото ми бе изморено.Погледнах го и го стиснах здраво(колкото можех) телепортирах се отново в къщата,ала на земята.НЯмах енергия и заспах на пода....
Върнете се в началото Go down
@Джеймс Франко
Admin
@Джеймс Франко


Age : 33
Брой мнения : 83
Join date : 09.04.2011
Местожителство : Mystic Town

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyНед 11 Сеп 2011, 03:42

-Не трябваше да идваш.-Каза тя и започна да се дави .. Потопи се цялата .. И аз се паникьосах тотално .. Тя се появи отново на повърхността и ме прегърна здраво .. Стискаше ме ..Миг по късно се озовахме на земята в къщата .. Тя ни бе телепортирала .. Но тя заспа мигновено щом се озовахме на пода..
Тя бе страшно много уморена сигурно .. Но и аз бях . Целунах я и я вдигнах от земята .. Сложих я да легне на леглото .. Завих я и подпрях главата и на възглавницата .. Настаних се до нея ... Погледнах прекрасното и лице... Прошепнах - Обичам те
и започнах да се унасям ... Затворих очи и заспах .. като я прегръщах ..
Върнете се в началото Go down
https://thelostcity.bulgarianforum.net
@Адриана Линдси
Admin
@Адриана Линдси


Age : 30
Брой мнения : 99
Join date : 09.04.2011

Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  EmptyПон 12 Сеп 2011, 01:40

Сънувах странен сън.Плувах вморе от шоколад и сметана.Франко бе на остров от карамел и кокосови стърготини.Махаше ми доволно,знаех че е доволен,той обожаваше сладкото.Усмихнах му се и пристъпих към острова.Седнах до него и му се усмихнах.Изведнъж започна да ме хапе и вместо кръв от мен потече сироп.Бях шокирана изведнъж се събудих и започнах да се смея.Заля ме пристъп на смях погледнах го и забелязах,че спи като малко дете.Миглите му гъсти и черни галеха бузите му.Бе с доволна усмивка и това ме зарадва.Погалих го по косата и казах:
-Обичам те мило мое слънчице.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата На Адриана И Франко  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата На Адриана И Франко    Къщата На Адриана И Франко  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата На Адриана И Франко
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Адриана Линдси
» Мойте Драсканици / By Франко
» Стаятаааа на Джеймс Франко!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ..Околностите! :: Плажа-
Идете на: